MMA (ingl k Mixed Martial Arts) ehk sportlik vabavõitlus on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. MMA´s ühendatakse kohandatuna tehnikad poksist ja taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, Brasiilia Jiu-Jitsust ning teistest kahevõitlusaladest.

MMA algkursus (16+) – ainult meestele

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala- ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksiga on MMA treening nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.

NB! Treeningutega liitumiseks on vajalik eelnev registreerimine!

Muay Thai ehk taipoks on Taimaalt pärit kahevõitlusala, kus lisaks käe- ja jalalöökidele on lubatud ka küünarnukkide- ja põlvedega löögid.
Lisaks kasutatakse taipoksis püstimaadlust ehk klintši.

Taipoksi algkursus (16+)

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka püstimaadlus e klintš. Võrreldes MMA´ga on taipoks nii tehniliselt kui ka füüsiliselt lihtsam.

NB! Treeningutega liitumiseks on vajalik eelnev registreerimine!