AVATUD ON REGISTREERIMINE APRILLIS 2021 ALUSTAVALE ALGKURSUSELE!

MMA (ingl k Mixed Martial Arts) ehk sportlik vabavõitlus on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. MMA´s ühendatakse kohandatuna tehnikad poksist ja taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, Brasiilia Jiu-Jitsust ning teistest kahevõitlusaladest.

MMA algkursus (16+)

Hinnakiri:
100 € / 3 kuud
Ajakava:
E ja K 20:00 – 21:15

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Kursus algab püstivõitlusega. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala- ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksi algkursusega on MMA algkursus nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.

Pärast algkursuse läbimist on võimalik liituda MMA põhigrupi treeningutega.

Muay Thai ehk taipoks on Taimaalt pärit kahevõitlusala, kus lisaks käe- ja jalalöökidele on lubatud ka küünarnukkide- ja põlvedega löögid. Lisaks kasutatakse taipoksis püstimaadlust ehk klintši.
Pakume treeninguid nii algajatele kui ka eelneva kahevõitluse kogemusega huvilistele.

Taipoksi algkursus (16+)

Hinnakiri:
100€ / 3 kuud

Ajakava:
T & N 20:00 – 21:15

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Kursusel õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka püstimaadlus e klintš. Võrreldes MMA algkursusega on taipoksi algkursus nii tehniliselt kui ka füüsiliselt lihtsam. Pärast algkursuse läbimist on võimalik liituda taipoksi põhigrupi treeningutega.