TREENINGUTES OSALEVATE INIMESTE ARV PIIRATUD!
TREENINGUTEGA LIITUMISEKS PALUN VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

INFO@SKINVICTA.EE VÕI HELISTA +372 53099135!

MMA (ingl k Mixed Martial Arts) ehk sportlik vabavõitlus on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. MMA´s ühendatakse kohandatuna tehnikad poksist ja taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, Brasiilia Jiu-Jitsust ning teistest kahevõitlusaladest.

MMA algkursus (14+)

Hinnakiri:
35€ / 1 kuu
Ajakava:
T ja N 20:00 – 21:15

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksiga on MMA nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.

MMA põhigrupp ja võistlejad (16+)

Hinnakiri:
8€ / 1 kord
35€ / 1 kuu
Põhigrupi ajakava:
T, N, R 17:30 – 18:45

Võistlejate ajakava:
E, K, R 17:30 – 18:45

MMA põhigrupis treenivad varasema kahevõitluse kogemusega harrastajad ja sportlased. Treeningtempo on intensiivsem ning treeningud ülesehituselt keerukamad (kohandatud vastavalt treenitavate tasemele).

Noorte MMA (12-15a)

NB! KAHJUKS HETKEL NOORTE MMA TREENINGUID EI TOIMU!

Treeningu kestus 60 min.

Hinnakiri:
8€ / 1 kord
25€ / 1 kuu


Noorte treeningu kestus on võrreldes täiskasvanutega lühem ning treenides omavanustega keskkond turvalisem ja võrdsem. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid ning ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksiga on MMA nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.