MMA (ingl k Mixed Martial Arts) ehk sportlik vabavõitlus on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. MMA´s ühendatakse kohandatuna tehnikad poksist ja taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, Brasiilia Jiu-Jitsust ning teistest kahevõitlusaladest.

MMA algkursus (16+) – ainult meestele

Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksiga on MMA nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.

NB! Treeningutega liitumiseks on vajalik eelnev registreerimine!

MMA põhigrupp ja võistlejad (16+)

TREENINGUTEGA LIITUMISEKS PALUN VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
INFO@SKINVICTA.EE VÕI HELISTA +372 53099135!

MMA põhigrupis treenivad varasema kahevõitluse kogemusega harrastajad ja sportlased. Treeningtempo on intensiivsem ning treeningud ülesehituselt keerukamad (kohandatud vastavalt treenitavate tasemele).

Noorte MMA (11-15a) – ainult poistele

Treeningu kestus 60 min.

Noorte treeningu kestus on võrreldes täiskasvanutega lühem ning treenides omavanustega keskkond turvalisem ja võrdsem. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid ning ka maadlusdistants. Võrreldes taipoksiga on MMA nii tehniliselt kui ka füüsiliselt keerukam kuid samas mitmekülgne ja põnev.

NB! Treeningutega liitumiseks on vajalik eelnev registreerimine!