TREENINGUTES OSALEVATE INIMESTE ARV PIIRATUD!
TREENINGUTEGA LIITUMISEKS PALUN VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

INFO@SKINVICTA.EE VÕI HELISTA +372 53099135!

Muay Thai ehk taipoks on Taimaalt pärit kahevõitlusala, kus lisaks käe- ja jalalöökidele on lubatud ka küünarnukkide- ja põlvedega löögid.
Lisaks kasutatakse taipoksis püstimaadlust ehk klintši.

Pakume treeninguid nii algajatele kui ka eelneva kahevõitluse kogemusega huvilistele.

Taipoksi algkursus (16+)

TAIPOKSI ALGKURSUST HETKEL EI TOIMU!

Hinnakiri:
100€


Treeningu tempo on pigem rahulik ning rohkem rõhku pannakse tehnika omandamisele. õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid. Lõpuks lisandub juurde ka püstimaadlus e klintš. Võrreldes MMA´ga on taipoksi algkursus nii tehniliselt kui ka füüsiliselt lihtsam.

NB! PALUN ALGAJATE GRUPI TREENINGUSSE EELNEVALT REGISTREERIDA!

Taipoksi põhigrupp(16+)

Hinnakiri:
10€ / 1 kord
40€ / 1 kuu
Ajakava:

1. E & K 18:45 – 20:00
2. E & K 20:00 – 21:15

R 17:30 – 19:30Taipoksi põhigrupis treenivad varasema kahevõitluse kogemusega harrastajad ja sportlased. Treeningtempo on intensiivsem ning treeningud ülesehituselt keerukamad (kohandatud vastavalt treenitavate tasemele). Taipoksi treeningud on füüsiliselt intensiivsed kuid samas ka mängulised ning väga hea viis füüsilise vormi parandamiseks.

Noorte taipoks (11-15a)

Treeningu kestvus 60min.

Hinnakiri:
25€ / 1 kuu (2 treeningut nädalas)
Ajakava:
T 16:30 – 17:30
N 16:30 – 17:30


Noorte taipoksi treeningu kestus on võrreldes täiskasvanutega lühem ning treenides omavanustega on keskkond turvalisem ja võrdsem. Õpitakse selgeks asend, asendis liikumine, käe-, jala-, küünarnuki- ja põlvelöögid ning ka püstimaadlus e klintš. Võrreldes MMA´ga on taipoks nii tehniliselt kui ka füüsiliselt lihtsam. Samas arendab taipoks püsivust ja enesdistsipliini, parandab füüsilist vormi ning annab enesekindlust.

NB! Palume treeningusse eelnevalt registreerida!